To dzięki tym sponsorom program Miejskiego Święta Hanzy jest tak bogaty!

- Lokalne inicjatywy i przedsięwzięcia, w tym Miejskie Święto Hanzy, pomagają rozwijać kapitał społeczny i budować dobro wspólne. Cieszymy się, że tak liczne grono mecenasów kultury przyłączyło się w tym roku do współkreowania naszego miejskiego święta - podkreśla dyrektor Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Stefański. - To wsparcie i zaangażowanie pomaga nam uatrakcyjnić to wydarzenie. Miejskie Święto Hanzy to fantastyczna zabawa, ale przede wszystkim wspaniała kooperacja międzysektorowa - dodaje. Za to zaangażowanie lokalnym firmom dziękują razem z burmistrzem Mariuszem Olejniczakiem.

Dyrektor SMOKa podkreśla, że w małych społecznościach ważna jest synergia. - Każda lokalna idea, twórczy impuls, nowa koncepcja, łączą ludzi, instytucje i organizacje, wyznaczając kierunek działania i poprawiając jakość życia. Naszym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy w środowisku lokalnym wśród instytucji publicznych, przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych, generowanie nowych projektów społecznych przy wzajemnym wykorzystaniu posiadanych zasobów, a także tworzenie wspólnych koncepcji na przyszłość. Razem twórzmy naszą małą ojczyznę i budujmy dobro wspólne. Dla Mieszkańców - mówi T. Stefański.

Sponsorom Miejskiego Święta Hanzy serdecznie dziękujemy!

Są to: ZUO INTERNATIONAL sp. z o.o.,Acciona Energy Poland Global Sp. z o.o., Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Invest in the west, Arpack Polska sp. z o. o., M.B.B. Logistics, EUROKOP INVEST sp. z o. o., Eko-Invest s.c., Hotel CARGO, Fiege Sp. z o.o., Zakład Usług Wodno-Ściekowych sp. z o.o., Promet Cargo sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o., VIADRINA LOGISTIC sp.j., EWE Energia sp. z o.o, SEC Region sp. z o.o. 

Partnerzy: Collegium Polonicum, Hotel Kaliski

Patroni medialni: Slubice24.pl NaszeSlubice@PL HTS Słubice Radio Plus Gazeta Słubicka