Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Gazele biznesu dla naszych firm

M.B.B. Logistisc, Promet Cargo, Foliarex i Kopelia, które działają w naszej gminie to jedne z najbardziej dynamicznych małych i średnich firm wyróżnionych w 19. edycji rankingu „Gazele Biznesu". M.B.B Logistic to lider na naszym rynku. Firma zajęła 3. miejsce wśród najlepszych firm województwa lubuskiego i 40.miejsce w Polsce. Serdecznie gratulujemy!

M.B.B. Logistisc to polsko-chińska spółka, która działa na terenie strefy ekonomicznej w Słubicach. W ubiegłym roku zanotowała ponad 335 proc. wzrost przychodów, zdecydowanie wyróżniając się wśród ponad setki lubuskich firm, które znalazły się w rankingu. Gazele Biznesu otrzymały też: Promet Cargo, logistyczna firma z Kunowic, co zawdzięcza wzrostowi przychodów o ponad 165 proc., produkujący opakowania z folii Foliarex (wzrost o ponad 126 proc.), a także spółka Kopelia, do której należy słubickie Bricomarche (wzrost dochodów o ponad 118 proc.). Przedstawiciele tych firm odbiorą Gazele Biznesu w marcu na gali podsumowującej najnowszy ranking.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Autor: Beata Bielecka | 9 stycznia 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one